2. ročníku JIBB SQUARE SESSION!

Takže lidičky! Je nám velkým potěšením, že Vám můžeme oznámit datum konání 2. ročníku JIBB SQUARE SESSION! Tentokrát si ve vašich kalendářích dobře zaškrtněte sobotu 30. 11. 2013, protože tento den bude patřit všem příznivcům Freeskiingu, Snowboardingu pohodové hudby a dobré zábavy!

Na náměstí Svobody, před kulturním domem Trisia, opět vyroste velká věž, která poslouží jako rozjezd každému, kdo si bude chtít zajibovat na některé ze tří překážek, umístěných na sněhové platformě pod rozjezdem. Půjde o klasický rail, 2 pévécéčka umístěné za sebou a bong. (Podle množství sněhu a chuti riderů, se později může vytvořit zase nějaký kanón nebo něco podobného). Okolí překážek bude pokryto sněhem, takže se rideři nemusí obávat pádu na beton.

Celá akce odstartuje hodinku po poledni. Pro všechny dorazivší bude připraven stánek s občerstvením, čajovna a za příznivého počasí půjčovna longboardů a další aktivity.

Všichni co si přijdou zajezdit, budou mít možnost se regnout do zhruba hodinového Jammu o věcné ceny od sponzorů.

Co by to byla za akce, bez pořádné kalby.. ta samozřejmě nebude chybět a od 21.00 se rozjede v Klubu Tesla Třinec, který se proslavil nedávnými akcemi jako Snow Mejdan a Sk8 Párty a je tak zaručenou jistotou dobré zábavy! Spousta pití, Dj, Videoprojekce a Tombola jsou samozřejmostí!

Takže doufáme, že všichni dorazíte přivítat zimu, podpořit ridery, dát si výborný svařáček a hlavně se dobře pobavit!

Status Normal Crew